Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     ZAKOPANE    /     2018.10.27 Puchar w kręglach w Bukowinie Tatrzańskiej    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2018.10.27 Puchar w kręglach w Bukowinie Tatrzańskiej

W dniu 27 października 2018 roku w Hotelu „Bukovina – Spa” w Bukowinie Tatrzańskiej,  Prezydium IPA i Zarząd SEiRP w Zakopanem zorganizowali I Międzynarodowy Turniej w kręgle.

W turnieju udział wzięły drużyny reprezentujące Regiony IPA z Przeworska, Gorlic, Kalwaria Zebrzydowska, Poprad (Słowacja), Nowy Targ – 2 drużyny, Limanowa, Zakopane i Koło SEiRP  Zakopane.

Zawody rozegrano w dwóch rundach. Cztery zwycięskie drużyny weszły do finału, po rozegraniu którego I miejsce zajęła drużyna IPA Nowy Targ II, II miejsce IPA Przeworsk, III miejsce IPA Nowy Targ I – te drużyny zostały wyróżnione pucharami.